Podbablje Portal - Sve iz Podbablja na jednom mjestu!

I nezavisna lista mladih predala kandidaturu za Općinsko vijeće

Podijeli sa prijateljima!

nlmweb
Kako smo već prenosili, u četvrtak do ponoći predane su kandidacijske liste za lokalne izbore koji će se održati 21. svibnja. Među šest kandidacijskih listi nalazi se i Nezavisna lista mladih koju čine redom studenti i srednjoškolci naše općine.

 Njihovu objavu liste prenosimo u cijelosti:

"Mi smo mladi ljudi koji su stranački neuvjetovani i koji žele nastaviti živjeti u svom rodnom kraju nakon završetka svog studija. Vezala nas je ista ljubav prema svom kraju te razočarani dosadašnjim vođenjem općine i zapostavljanja mladih u svakom smislu, kandidirali smo se na lokalnim izborima kako bi u općinskom vijeću bili glas svih mladih ljudi u našoj općini. Osvojeni mandati Nezavisne liste mladih u Općinskom vijeću su jedina garancija prava mladih naše općine. Posebno smo vodili računa o zastupljenosti spolova tako da je na našoj listi šest cura, a to su: Ana Šušnjar iz Druma, studentica Psihologije u Mostaru; Ivana Ćapin s Kamenmosta, studentica Građevinarstva u Splitu; Sara Livajić iz Poljica, studentica Markentiga u Dubrovniku; Ivana Matković iz Grubina, studentica Fizioterapije na Zdravstvenom veleučilištu u Zagrebu; Ivana Vrljić iz Druma, studentica Razredne nastave u Mostaru i Lorena Ćelić, maturantica srednje Ekonomske škole u Imotskom. Listu još čine: Ante Karin iz Grubina, student Informatike u Mostaru; Matej Livajić iz Poljica, student Strojarstva u Splitu; Ivan Jonjić iz Grubina, student Informacijske tehnologije u Splitu; Ante Vrljić iz Druma, student Poslovne ekonomije u Mostaru; Jakov Karin i Tihomir Vujević, učenici srednje ekonomske škole u Imotskom. Nositelj liste je Filip Šušnjar iz Druma, student IT Menadžmenta u Dubrovniku."

Podijeli sa prijateljima!