Podbablje Portal - Sve iz Podbablja na jednom mjestu!

Održana treća sjednica Savjeta mladih

Podijeli sa prijateljima!

received 10210265955387149

U nedjelju, 5. listopada 2017. održana je treća sjednica Savjeta mladih Općine Podbablje.Sjednica je započeta u 15:30 pod predsjedanjem Slavka Blažića, aktualnog predsjednika Savjeta mladih iz Podbablja.

Nakon uvodnih riječi i izglasavanja dnevnog reda te zapisnika prethodne sjednice, naš Slavko prepustio je riječ gostu sjednice, načelniku Anti Kujundžiću. Budući da je trećom točkom dnevnog reda bila predviđena rasprava o pojedinačnim prijedlozima projekata za nadolazeću godinu, načelnik je krenuo u tom tonu pa je iznio svoje mišljenje o tome na što bismo trebali biti usmjereni po tom pitanju. Najveći je naglasak stavljen na traženje prostora u kojem ćemo realizirati naše planove i na određene edukacijske programe. Svi prisutni iznijeli su ideje za poboljšanje mnogih područja života mladih naše općine. Neki od prijedloga su: repeticije za školarce naše općine, volonterske aktivnosti, radionice za vrijeme blagdana koje slavimo u našoj općini, posjet mladih Vukovaru, tečaj talijanskog jezika za djecu i mlade, humanitarne akcije za vrijeme Božića i Uskrsa, brošura "Malena mjesta srca moga", mjesečna druženja mladih naše općine i sl. Unutar nekih od navedenih projekata zamišljene su razne edukacije, radionice, akcije, kvizovi, igre, festival znanosti, rekreativni susreti, gostujuća predavanja, tribine, predstave i još koješta. Do kraja sljedećeg tjedna predvidjeli smo zaokružiti sve ove ideje u jedan konkretan financijski plan, koji ćemo dalje poslati nadležnima od kojih se nadamo odobrenju predviđenog i financijskoj potpori. Veselimo se krenuti u realizaciju predviđenog i nadamo se vašoj potpori!

 

 

Podijeli sa prijateljima!