Podbablje Portal - Sve iz Podbablja na jednom mjestu!

UDVDR Splitsko-dalmatinske županije održao 6.izborno-izvještajnu skupštinu

Podijeli sa prijateljima!

IMG-20171215-WA0009

UDVDR-a podružnica Splitsko dalmatinske županije dana 12.12.2017 održala je šesti izvještajno izborni sabor. Ponovo je izabran za presjednika- brigadir BRUNO VUKIĆ za dopresjednika-Veljko Tolić i Davor Perković kao i druga radna tijela udruge. Predsjednik je upoznao sabornike o radu u prošlom mandatu kao i financijsko stanje,koje je ocijenjeno pozitivno.

 

Valja napomenuti da je naša udruga članica svjetske organizacije. Podružnica ima petnaest ogranaka i desetak klubova pri ograncima diljem županije. Udruga će kao i svake godine obilježavati memorijale,obljetnice,spomen obilježja,športsko sudjelovanje na državnim igrama i brigu našim članovima i njihovim obiteljima što nas ministarstvo Hrvatskih Branitelja i te kako daje podršku. Zajedno u ratu zajedno u miru.

Foto: UDVDR

Podijeli sa prijateljima!