Podbablje Portal - Sve iz Podbablja na jednom mjestu!

Županijski kup: Kamen protiv Imotskog, Mračaj protiv susjeda iz Zmijavaca

Podijeli sa prijateljima!

Kamen - Solin 2 sezona 2014 - 2015

Izvučeni su parovi pretkola i prvog kola Kupa Nogometnog saveza županije Splitsko-dalmatinske u kojem će dečki iz Ivanbegovine odmjeriti snagu protiv drugoligaša Imotskog. Ždrijeb Kupa donio je zanimljiv raspored odigravanja kojeg donosimo u cijelosti. 

 

Kamen će tako u prvom kolu Kupa dočekati momčad drugoligaša iz susjednog Imotskog, a utakmica bi se po rasporedu trebala odigrati u Ivanbegovini 18. veljače s početkom 14:30 sati. Što se tiče ostalih nogometnih parova s područja Imotske krajine istog dana će se u Vinjanima na Dovici odigrati derbi između Vinjana i prološke Mladosti, a dan poslije na runovićkom Pojilu, također u 14:30 sati, odigrat će se utakmica između Mračaja i Croatije iz Zmijavaca.

Donosimo raspored pretkola i 1. kola Kupa NSŽSD:

 11. i 12. 02.2017. godine s početkom u 14.30 sati

Stari Grad: Jadran (SG)- Poljičanin 1921 11.02.2017. u 14:30 sati
Sinj: Tekstilac- Glavice 11.02.2017. u 14:30 sati
Vrlika: Vrlika- Trogir 1912 11.02.2017. u 14:30 sati
Split: Adriatic- Varbonj 11.02.2017. u 14:30 sati
Trilj: Trilj- Čaporice-Trilj 11.02.2017. u 14:30 sati
Split: Dalmatinac- Levanda 12.02.2017. u 14:30 sati
Tučepi: Jadran (T)- Hvar 12.02.2017. u 14:30 sati

 

1.KOLO

IGRA SE 18. i 19. 02. 2017. god. u 14.30 sati

Trilj: Trilj/Čaporice-Trilj OSK 18.02.2017. u 14:30 sati
Stari Grad/Srinjine: Jadran (SG)/Poljičanin 1921 -Mosor 18.02.2017. u 14:30 sati
Sinj/Glavice: Tekstilac/Glavice -Hrvace 18.02.2017. u 14:30 sati
Split/Vrbanj: Adriatic/Varbonj -Solin 18.02.2017. u 14:30 sati
Ivanbegovina: Kamen -Imotski 18.02.2017. u 14:30 sati
Vinjani: Vinjani -Mladost 18.02.2017. u 14:30 sati
Kaštel Gomilica: GOŠK -Jadran (KS) 18.02.2017. u 14:30 sati
Vranjic: Omladinac- Val 18.02.2017. u 14:30 sati

Split/Hvar: Dalmatinac/Levanda- Sloga (M) 19.02.2017. u 14:30 sati
Vrlika/Trogir: Vrlika/Trogir 1912 -Primorac 19.02.2017. u 14:30 sati
Tučepi/Hvar: Jadran(T)/Hvar- Junak 19.02.2017. u 14:30 sati
Klis: Uskok- Dugopolje 19.02.2017. u 14:30 sati
Supetar: Jadran (S)- Omiš 19.02.2017. u 14:30 sati
Postira: Postira-Sardi- Orkan 19.02.2017. u 14:30 sati
Runovići: Mračaj- Croatia (Z) 19.02.2017. u 14:30 sati
Baška Voda: Urania- Zmaj 19.02.2017. u 14:30 sati

Fotografija: Krešimir Lončar

Podijeli sa prijateljima!