Podbablje Portal - Sve iz Podbablja na jednom mjestu!

Croatia tvrđa od Kamena- od Kamena ni amena [FOTO]

Podijeli sa prijateljima!

17274499 1918189861761539 636055854 n

U Zmijavcima je danas u 12.3. u 15 sati odigran lokalni derbi 3.HNL jug između Croatije i Kamena. Prvo poluvrijeme hladno i dosadno kao i bura koja se uvirala do kože.

Prečka zmijavčana je barem na tren prodrmala navijače. Drugo poluvrijeme u dominaciji domaćina koji su uzeli prevlast u sredini terena. Kamenu nije pomoglo Pačetovo neumorno vraćanje u obranu niti izdašni trud povrijeđenog Žužula koji je stisnuvši zube odigrao dobru rolu. Domaćini čvršći i konkretniji što je iznjedrilo nekoliko izglednih prilika. Uravnilovka se nastavila. Kada su svi pomislili kako će neriješen rezultat zadovoljiti i jedne i druge, Todorić sa dvadesetak metara pogađa prečku od koje se ovaj put lopta odbija u travnjak iza gol crte za 1:0 i veselje Zmijavčana. Na samom kraju kamenovci ulaze u igru na sve ili ništa što su domaćini skoro kaznili kontrama ali je takva igra donijela i dvije izuzetne gol prilike za napadače Kamena. Šantar se nije najbolje snašao u petercu, a Žužulov udarac glavom u donji lijevi kut golman zmijavčana je obranio. Kada sagledamo cijelu utakmicu Croatia zasluženo uzima tri boda.

Tekst: Ago Kujundžić

Fotografije: Krešimir Lončar