Podbablje Portal - Sve iz Podbablja na jednom mjestu!

Kamen minimalno poražen u Omišu [FOTO]

Podijeli sa prijateljima!

17392783 1922674287979763 1609486363 n

Nakon dvije domaće pobjede nad Hrvacama u prvom kolu, a potom protiv Neretvanca u subotu i drugo gostovanje za Kamen u ovom dijelu proljetne polusezone bilo je kobno. Naime, Kamen je jučer protiv omiških Gusara izgubio minimalnim rezultatom 0:1.

Bilo je to zanimljiva i izjednačena utakmica bez previše žustrine koju je moglo vidjeti nekoliko stotina gledatalja na športskom centru "Anđelko Marušić- Ferata" u Omišu. Prigode su se nizale, šanse i polušanse obiju momčadi nakratko su podizale uzbuđenja među gledateljima. Iako je igra tijekom cijelog susreta bila izrazito izjednačena domaćini su za nijansu bili nadmoćniji te su pogotkom 23-godišnjeg Joška Hajdera, nekadašnjeg igrača i našeg drugoligaša Imotskog,  u 72. minuti odnijeli pobjedu. Susret je uspješno priveden kraju uz vrlo dobro suđenje iskusnog trećeligaškog suca Drage Mikulića koji je uz pomoć svojih pomoćnika Ivana Kalinića iz Klisa i Ante Prose iz Gata uspješno odradio ovu utakmicu podjelivši četiri žuta kartona, dva domaćinima i to: Rozariju Čobanovu u 67. minuti te zamjenskom igraču Ivanu Raki u drugoj minuti sudačke nadoknade jer je napucao loptu u teren za vrijeme trajanja dvoboja, dok su kod Kamena požutjeli: Marin Jonjić u 25. minuti zbog nesportskog ponašanja te Petar Brkan u 76. minuti zbog preoštrog starta.

Nakon odigranog 21. kola Kamen se trenutno nalazi na 6. mjestu prvenstvene ljestvice s osvojena 32. boda, a nova nogometna uzbuđenja očekuju nas već ovu subotu kada Kamen u Ivanbegovini dočekuje GOŠK- Dubrovnik 1919., s početkom u 16 sati.

Fotografije: Krešimir Lončar