Podbablje Portal - Sve iz Podbablja na jednom mjestu!

NA UZBUNU ZVONA ZVONE KAMEN TONE

Podijeli sa prijateljima!

20180307 105020

KAMENOVCI PETU UTAKMICU U NIZU NEZNAJU ZA POBJEDU

Nakon poraza 6.3. na kišom natopljenu terenu u Ivanbegovini kamen je potonuo prid samo dno tablice, još kada se tome pridoda teška ozljeda Banića teško će ikakvo prolitnje sunce razgaliti nebo iznad Gradine.

Možda najavljeni povratač Češljara popravi blidu sliku rezultata. Kamen je trenutno četvrti od kraja sa 17 bodova.

Kamen-Jadran LP 1:2

Ivanbegovina igralište Kamena gledalaca: 100

Sudac: Jurica Matoš (Split) 7,5

Strijelci: 0:1 M Šutalo (34), 1:1 Mandarić (70), 1:2 M Šutalo (90).

Igrač utakmice: M Šutalo (Jadran LP).

Kamen: Vojnović (5), Norac Kevo (6), Ljubić (6), Mandarić (6,5) (od 77. Žužuć-), M. Jonjić (6), Bradarić (6), Banić -)(od 40. Ćelić 6,5), Kujundžić (6,5), Vuksan (6), Tolić (6), Peko (6)( od 60. Ćapin 6).

Jadran LP: B. Šutalo (6,5), Barbir (6), Raič (6), Primorac (6,5), Marko Muslin (6,5)( od 90. Medak -), Martin Muslin (6,5), Jerčić (6), Maleta (6,5), Nikolac (6)( od 63. Kraljević (6), romić (6,5)(od 75. Kalfić -), M. Šutalo (7).

U 33. minuti Mihovil Šutalo je pogodio mrežu domaćina ali ga je sudac Matoš na odluku pomoćnika poništio. Šutalo je u slijedećem napadu iz slobodnog udarca lobovao loše postavljenog Vojnovića za 0:1 . U 40. min oslonac obrane domaćina Duje Banić doživio je prijelom noge te je kolima hitne pomoći prebačen u Split. U 60. minuti vratar gostiju Bruno Šutalo obranio je jedanaesterac kapetanu Kamena Jonjiću. Deset minuta poslije Mandarić je odbijanac pospremio u mrežu za 1:1. U 90. minuti sa centra je Mihovil Šutalo ušutio cijeli Kamen i sve nazočne zabivši spretan pogodak za veliku i zasluženu pobjedu.