Podbablje Portal - Sve iz Podbablja na jednom mjestu!

KAMEN UZ DOSTA NEUROZE DO PUNE BODOVNE DOZE

Podijeli sa prijateljima!

Kamen Hrvace 1

U subotu 6.10. u 7 kolu 3HNL jug u Ivanbegovini, Kamen je pobijedio uvijek nezgodnog nogometnog rivala i Hrvaca.

U prvom poluvremenu gosti su kudikamo bolje izgledali na terenu ali su Kamenovci uz ono malo što su pokazali vižljavošću Kilića koji je iskoristio odbijanac u kaznenom prostosu Adolfa Tomića i zakucao loptu za vodstvo Kamena od 1:0.

U drugom poluvremenu sasvim druga slika. Od samog početka kamenovi su igrači žustriji, akcije tečne i točne al bez uspješne završnice. Onda dolazi dio kada sudac postaje glavni lik na terenu. Što ga je poljuljalo u kriteriju suđenja i zasjenilo korektno suđenje u prvom dijelu utakmice? Utakmica se za domaćina uz minimalno vodstvo otegla ko Kovrage (nikad kraja), a za goste koji su svim silama nastojali doći do izjednačenja curilo brzo ko pješčani sat. Nakon niza dosuđenih sjeckavih prekršaja u korist gostiju uzneurozili su se Kamenovci i pobrali špil kartona što će zasigurno imati odjeka na sljedećim utakmicama ( 6 žutih i 2 crvena kartona). Potkraj u osamdesetoj minuti Kamen ostaje sa igračem manje zbog drugog žutog Kiliću ali u inat svemu Kamenovci nastavljaju žustrim napadima koje fantastični golman gostiju sigurno rješava. Kada se sva neuroza sa terena priselila i na tribine Marin Vuksan (kao bronhi lakše se diše) postiže gol za konačnih 2:0 rezultat kojeg ni suci, niti i bolja ekipa ne može više poravnati niti uz sudački produžetak od 7 minuta. Al kako uz dobro dolazi i zlo Vuksan u žaru slavlja postignutog gola skida majicu i od ažurnog suca dobija drugi žuti karton koji po logici pocrveni i što reći na tu nesmotrenost. Baren su sva tri boda kod kuće.